Time | Teams | - | Tip | Res. | Progn. | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 | Poprad | Nova Dubnica | ■ | 1 | 1/14 | |||
17:00 | FC Luzern | Neuchatel Xamax Fc | 2 | 2/14 | ||||
17:00 | Fc Basel 1893 | St Gallen | 2 | 3/14 | ||||
17:10 | Widzew lodz | Elblag | ■ | 1 | 1/14 | |||
18:00 | Fc Shakhtar Donetsk | Dinamo Kiev | 2 | 1/14 | ||||
18:00 | Aarau | Servette FC | ■ | 2 | 2/14 | |||
18:00 | Binacional | Universidad San Martín | 1 | 1/14 | ||||
18:00 | Sloboda Tuzla | HŠk Zrinjski Mostar | 2 | 1/14 | ||||
18:00 | Liverpool URU | Cerro Montevideo | ■ | X | 1/14 | |||
18:00 | Astra Giurgiu | Steaua Bucuresti | 1 | 2/14 | ||||
18:00 | FK Crvena zvezda | FK Dinamo Vranje | 1 | 2/14 | ||||
18:00 | Rakow Czestochowa | Puszcza Niepolomice | 1 | 2/14 | ||||
18:00 | Fk ?ukari?ki Stankom | Zemun | X | 2/14 | ||||
18:00 | Vozdovac | Backa | 1 | 2/14 | ||||
18:00 | FK Napredak Kruševac | FK Rad Beograd | 1 | 2/14 | ||||
18:00 | Boston River | River Plate Ecuador | ■ | 2 | 1/14 | |||
18:15 | Hit Gorica | Olimpija Ljubljana | 1 | 2/14 | ||||
18:15 | Videoton Fehérvár | Kisvarda | 1 | 1/14 | ||||
18:15 | Mezokovesd Zsory | Paksi Fc | 1 | 2/14 | ||||
18:15 | Budapest Honved Fc | Szombathelyi Haladás | 1 | 2/14 | ||||
18:30 | Legia Warszawa | Zaglebie Lubin | ■ | 2 | 2/14 | |||
18:30 | Longford Town | wexford Youths | ■ | 1 | 4/14 | |||
18:30 | GKS Jastrzebie | Wigry Suwalki | 2 | 2/14 | ||||
18:45 | Sporting Farense | Penafiel | X | 1/14 | ||||
19:00 | CLUB DE DEPORTES TEMUCO SADP | CSD Antofagasta | X | 2/14 | ||||
19:30 | Deportivo Santani | 3 De Febrero | ■ | 2 | 1/14 | |||
19:30 | Atlanta United FC | WASHINGTON DC UNITED | 1 | 4/14 | ||||
19:30 | Aragua FC | Portuguesa FC | ■ | 1 | 1/14 | |||
19:30 | Estudiantes De Caracas | Monagas SC | ■ | 2 | 1/14 | |||
19:30 | Coritiba | Sao Bento | X | 4/14 | ||||
19:30 | EC Juventude | CRB MACEIO | 1 | 3/14 | ||||
19:30 | Union San Felipe | Puerto Montt | 1 | 1/14 | ||||
19:30 | FORTALEZA BOGOTA | Deportivo Pereira | 2 | 1/14 | ||||
20:00 | Seattle Sounders FC | vancouver Whitecaps | 1 | 4/14 | ||||
20:00 | Deportivo Coopsol | Universidad Cesar Vallejo | ■ | 2 | 1/14 | |||
20:30 | Delfin Manta (n) | Ldu De Quito | 1 | 1/14 | ||||
20:30 | INTI GAS AYACUCHO | Deportivo Union Comercio | X | 1/14 | ||||
21:00 | Penarol Uru | Racing Club Montevideo | X | 1/14 | ||||
21:15 | Royal Pari | Club Bolivar | 1 | 1/14 | ||||
21:30 | Universidad Catolica del Ecuador | Municipal Iquique | X | 2/14 | ||||
21:45 | Club General Diaz | Olimpia Asuncion | ■ | X | 1/14 | |||
22:00 | Botafogo SP | SANTA CRUZ RECIFE | ■ | 1 | 1/14 | |||
22:00 | Coquimbo Unido | Nublense | 1 | 2/14 | ||||
22:00 | Boa Ec | AA Ponte Preta | 1 | 3/14 | ||||
22:00 | Oeste Itapolis (n) | SC Paysandu Para | 2 | 3/14 | ||||
22:00 | Cruz Azul | Puebla FC | X | 2/14 | ||||
22:00 | FLAMENGO RJ | Botafogo Rj | 1 | 4/14 | ||||
22:30 | Deportivo Pasto | Rionegro Aguilas | 2 | 2/14 | ||||
22:45 | Sport Rosario | Academia Deportiva Cantolao | X | 2/14 | ||||
22:59 | Zhetysu Taldykorgan | Aktobe Lento | 2 | 1/14 |